1979 yılında kurulan (Yedek-Par Otomotiv İnş.Gıda Teks. San. Ve Tic LTD. ŞTİ.) firmamız 40 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız 2000 li yılların başından itibaren filtre üretimine ağırlık vererek, müşterilerimizin
istek ve beklentileri doğrultusunda her geçen gün ürün çeşit ve kalitesini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Tescilli markası Winkel Filter® olan firmamız her geçen gün ürün ve makine parkını genişleterek binek ve hafif ticari araç grubunda ürün çeşidini arttırmaya devam etmektedir.
Bu araç gruplarında hava, yağ, yakıt ve polen filtresi olmak üzere toplam 1200 ün üzerinde çeşidi ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamız üretmiş olduğu ürünlerde, herzaman kaliteli hammadde ve kaliteli işçiliği tercih ederek müşteri memnuniyetini birinci hedef olarak belirlemektedir.

Şirketimiz, TÜRKİYE geneli bayilikler vermeye devam etmekte ve yurt dışında birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Bu ülkelerden bazıları Almanya, Arnavutluk, Kosova, Bulgaristan, Kıbrıs, Cezayir, Fas, Tunus, Ukrayna ve Beyaz Rusya’dır.

Winkel Filter® markası ile uzun yıllar sektörde söz sahibi olmayı hedefleyen şirketimiz müşteri memnuniyetini birinci planda tutmakta ve hizmet kalitesini sürekli arttırmayı hedeflemektedir.

Yedek-Par Otomotiv ®
Winkel Filter ®